MENU

Patrycja Boniuk boStudio

To autorskie biuro projektowe, specjalizujące się w aranżacji wnętrz prywatnych i komercyjnych. Pracownia, współtworzona przez zespół architektów i projektantów wnętrz, działa od 2013 roku na rynkach polskim i zagranicznym. Siedziba zlokalizowana jest na terenie Warszawy.

Oferujemy profesjonalne wsparcie w pełnym procesie inwestycyjnym, począwszy od merytorycznego doradztwa przy zakupienie nieruchomości, skończywszy na realizacji pod klucz. Współpracujemy z doświadczonymi i zaufanymi wykonawcami oraz branżystami.

Potencjał wnętrza kryje się zarówno w estetyce, jak i funkcjonalności. Idealny projekt, powinien być zatem na równi piękny, co użyteczny, a miarę jego wartości zawsze stanowi zadowolenie Klienta. Dlatego, przy projektowaniu wnętrz, nadrzędnie towarzyszy nam myśl o konkretnym odbiorcy, jego zindywidualizowanych potrzebach i guście

Patrycja Boniuk, architekt, właścicielka, absolwentka wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej, z pasji i zamiłowania do sztuki designu od lat zaangażowana w projektowanie wnętrz.

Twórcze projektowanie to umiejętność inteligentnego spojrzenia w przyszłość ludzi i rzeczy. To planowanie dziesiątek zautomatyzowanych czynności. To kreowanie dobrego samopoczucia. To działanie skrupulatnie przemyślane, gdzie każdy element znajduje funkcjonalne lub estetyczne uzasadnienie. To dbałość o prostotę i uporządkowanie formy oraz przejrzystą stylistkę.